Latviski По-русски
+371 26 867 532 bez brīvdienām

Garāžu vārti

Klasiskie divviru garāžu vārti sen ieguva popularitāti un tautas mīlestību. Tie atšķiras ar konstruktīvo vienkāršību un, kā sekas, uzticamību, izturību, un vieglu uzstādīšanu. Divviru vārti ir vienkārši un viegli lietojamie. Būtiska priekšrocība ir zemā garāžu vārtu cena.

Garāžu vārtu izgatavošana ir atbildīgs process. Te ir nozīme katram sīkumam. Īpaši jāatzīmē, ka turētājiem, uz kuriem tiek piestiprinātas vārtu vērtnes, ir jābūt maksimāli spēcīgiem un jābāzējas uz stingra pamata.

Tērauda garāžu vārti tiek izgatavoti pēc pasūtījuma, ievērojot Jūsu garāžas individuālās īpašības, Jūsu garāžā. Mēs garantējam saviem klientiem:

  •  augsto kvalitāti;
  •  minimālo vārtu izgatavošanas laiku;
  •  2 gadu garantiju mūsu vārtiem

Mēs piedāvājam dažādus divviru garāžu vārtus, kas tiek uzstādītas uz pastiprinātas viras, un tos, pēc klienta vēlmēm, var atvērt uz ārpusi un uz iekšpusi. Metāla garāžu vārti ir izgatavoti no 2 mm bieza metāla, rāmis no profilētas caurules 60 mm x 40 mm, spārnu profils caurule 40 mm x 25 mm un aprīkoti ar drošām slēdzenēm.

Garāžu vārti tiek izgatavoti pēc individuāla pasūtījuma, pēc meistara izbraukšanas un mērījumu noņemšanas. Mūsu speciālisti, ņemot vērā Jūsu vēlmes, palīdzēs Jums izvēlēties vispiemērotāko struktūras garāžu vārtu tipu, norunāt komplektāciju un vārtu apdari.

Garāžu vārtu izgatavošanas laiks ir 2 - 4 dienas.