Latviski По-русски
+371 26 867 532 bez brīvdienām

Kāpnes

Kāpnes, iespējams, ir viena no visvairāk pazīstamajām un nepieciešamajām cilvēkam lietām. Tāsa pati lieta kā krēsls, gulta, durvis vai logs. Neatkarīgi no kāpnēs veida - iekšējās vai ārējās, šaurās vai plašās, likvidācijas vai taisnas, ar vai bez margām - kāpnes ir nepieciešams mājas atribūts, saikne starp stāviem. 

Jebkuras kāpnes sastāv no diviem pamatelementiem - bāzes (atgāžņiem, balstiem) un pakāpieniem (atklātiem vai ar kāpienu). Papildus elementi ir laukumi starp laidumiem (vai balustrāde), margas un dekoratīvi elementi (margu balstnes, skulptūras, utt.).

No kāpnēm prasa drošību, komfortu un izturību. Izvēlējoties un projektējot kāpnes, jāņem vērā, arī kāpņu svarīga loma struktūras organizācijā un arhitektūras kompozīcijā. Komforts mājās, tās pamata telpu interjers, fasāde lielā mērā būs noteikti ar atrašanās vietas ērtību, lielumu, formu, kāpņu apdari. Visi šie apsvērumi jāņem vērā, kāpņu projektēšanas sākumā.

Mūsu kompānija projektē un izgatavo kāpnes pēc individuāliem pasūtījumiem. Pieredzējis meistars izvēlas formu, konstrukciju, detaļas, materiālus, izdara kāpņu aprēķinu, rasējumus un skici atbilstoši Jūsu prasībām un vēlmēm.

Kombinētās kāpnes - mūsdienu tehnoloģiju un dizainera ideju sasniegums. To izstrādāšanā un ārējā izskatā ir apvienoti dažādi projektēšanas materiāli un principi, kas ļauj kāpnēm dot neparastas īpašības. Vienu kāpņu konstrukcijā pieļaujamās taisno, izliekto un spirālveida laidumu kombinācijas ar pakāpiena stāvumu 30-45 ° dažādās sekvencēs.

Atgriezties pie iepriekšējās lapas Uz augšu