Latviski По-русски
+371 26 867 532 bez brīvdienām

Restes

svarnaja resDaudziem šodien tādi objekti, ka metāla restes uz logiem vairs nešķiet kaut kas neparasts un nevajadzīgs. Pirmā stāva iedzīvotāji, biroju īpašnieki jau uzskata ka metāla režģu uzstādīšanu, ka spiesto nepieciešamību, bez kuras nevar iztikt. Tehnoloģiju attīstība, veco tradīciju atdzimšana uz jaunā pamata, atļāva nomainīt priekšstatu par šādu logu aizsardzības metodi kā par lielgabarīta un neglītu iekārtu. Modernie metinātie režģi ir stipri, skaisti, izturīgi. 

Kāpēc vajadzīgas logu restes?

Nav neviens jāpārliecina, ka šodien tiem, kuri vēlas aizsargāt savu māju, dzīvokli, savas ģimenes mieru, ir jāievēro drošības pasākumi. Ja kompleksi pieiet šim jautājumam, nevar palaist garām tik svarīgu momentu, ka logu režģu uzstādīšana. Daudzi iedzīvotāji, uzstādot metāla durvis, apstājas pie tā, pie tam absolūti veltīgi. Ir statistika, kas parāda, ka iekļūšana dzīvojamā ēkā pa durvīm sastāda tikai noteiktu procentu no kopējā nesankcionēto iebrukumu skaita. Kompleksā pieeja šai problēmai nozīmē, ka papildus uz logiem jāuzstāda metāla režģi. Šajā sakarā metāla restes uz logiem ievērojami samazina līdzīgu negadījumu iespējamību, samazina iespēju iekļūt dzīvoklī nepiederīgām personām.

Logu restes uz pasutījuma

Metināto režģu izgatavošana ļauj ņemt vērā visas klientu vēlmes. Šāda veidā izgatavotas metāla restes, lieliski iederas ēkas fasādē, tie neizskatās ka metāla konstrukciju krāvums. Kvalificēti mūsu uzņēmuma meistari izgatavos metinātas restes pēc saviem vai Jūsu skicēm.

Mēs sniedzam sekojošus pakalpojumus:

  • Metāla logu režģi no tērauda stieņa, kvadrāta, sloksnes vai profila
  • Metāla logu režģi šādā izpildē: dobumaini, atveramie (šūpoles), plakanie (statiskie)
  • Ražošanas tehnoloģija: metināšana

Metinātie režģi uz logiem? Uzticieties profesionāļiem!

Tomēr, metāla režģu ražošanā ir dažas nianses, kuru neievērošana var samazināt ieguvumu līdz minimumam. Tā ir neprasmīgā apiešanas ar metālu, paviršība darbā, dažas nolaidības. Noteikti, izgatavojot augstas kvalitātes metāla logu restes, meistaram ir jābūt ar pietiekamo pieredzi. Katrā gadījumā, neatkarīgi no raksta sarežģītības, mūsu speciālisti veiks savu darbu kā "izcilas" kvalitātes ūdeni.

Atgriezties pie iepriekšējās lapas Uz augšu