Latviski По-русски
+371 26 867 532 bez brīvdienām

Metāla ārdurvis

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes metāla durvju izgatavošanu. Mūsu tērauda durvis neatstās vienaldzīgus nevienu patērētāju.

Tiek izgatavotas tērauda durvis saskaņā ar visām mūsdienu pircēja prasībām. Tā ka metāla durvis ir neatņemams drošības atribūtus, pieprasījums pēc tām šobrīd ir augsts. Produktu pieprasījums veicina turpmāku paplašināšanas diapazonu, un meistari pastāvīgi uzlabo metāla durvis, gan metāla konstrukcijas un bloķēšanas ierīces, gan stiprinājumus un apšuvuma materiālu. Mēs piedāvājam metāla durvju garantija un servisu.

1 - stingruma ribas, 2 - tērauds 2mm, 3 - montāžas kaste, 4 - distances velkmes kniedes, 5 - vertikālais pievads, 6 - piedurlīste

Tērauda durvis ir radītās ar tehnoloģiju, laika pārbaudes palīdzību, ka arī ar jauno produktu un jaunāko tehnoloģijas sasniegumu palīdzību. Visi metāla durvju ražošanas posmi ir pakļauti stingrai kvalitātes kontrolei. Mēs izmantojam augstas kvalitātes materiālus. Neskatoties uz savu vienkāršību, metāla durvis ir mehānisms, kurā katram elementam ir ļoti svarīga loma.

Durvju vērtne sastāv no divām sakausētām kopā tērauda plāksnēm, izturībai karkasa kaste ir pastiprināta ar stingruma ribām. Durvju vērtnes iekšpuse ir piepildīts ar īpašu materiālu, kas padara metāla durvis ugunsdrošas. Kā pildījumu izmanto akmens vati. Pa durvju vērtnes un rāmja perimetru ir pielīmēta blīvējoša gumija. Pildvielai un blīvējošai gumijai pateicoties, tērauda durvis ir siltumu un skaņu izolējošas. Sīkāk par konstrukcijas īpatnībām. →

Tērauda durvis aizsargā arī slēdzeni – tērauda plāksnes novērš; jebkādu kaitējumu, no ārpuses. Būtu arī jāatzīmē, ka daudzi ražotāji iesaka ieejas durvīm uzstādīt divus dažādus slēdzeņu veidus. Pa metāla durvju un rāmja perimetru tiek uzstādīts blīvētājs, kas nodrošina pilnu durvju hermētiskumu.

Metāla durvis var būt apdarītas ar jebkuru materiālu pēc pasutītāja vēlmēm.

Vēl viena mūsu produktu īpašība ir jebkura durvju modeļa ilgmūžīgums. Taču jāatzīmē, ka tērauda durvju kalpošanas laiks ir atkarīgs arī no telpas galamērķa.

Mēs vērtējam mūsu reputāciju, un tāpēc ražošanā izmantojam vislabākās kvalitātes materiālus, ņemam vērā visus standartus un drošības noteikumus, garantējam mūsu produktu augstu kvalitāti. Diemžēl, tagad tirgū ir tērauda durvis no Ķīnas, un to zemā cena runā pati par sevi. Bet pats galvenais ir tas, ka mēs ražojam metāla durvis katram klientam pēc individuālā mērījuma. Visas importētās ieejas durvīs ir standarta izmēra, un tādu metāla durvju uzstādīšanai bieži vien ir nepieciešams palielināt vai samazināt durvju aili. Tas savukārt samazina to funkcionalitāti.

Atgriezties pie iepriekšējās lapas Uz augšu